Beiskolázás

Fogtechnikus képzés indul a KZS-ban

2018. szeptember 1-jétől ismét bővül iskolánk képzési kínálata. A megszűnő PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnáziumtól iskolánkba kerül át a Fogtechnikus gyakornok (54 724 01) és a Fogtechnikus (55 724 01) képzés. A 13. évfolyam nappali tagozatos képzésére még lehet jelentkezni.

A teljes tájékoztató megtekintéséhez kattints a cikk címére.

Szakmák éjszakája 2018

Osztály-játék

Szeretnénk, ha az általános iskolások is aktívan bekapcsolódnának a Szakmák éjszakájába, így egy játékra invitálunk mindenkit! A játékban egyetlen feladat lesz, a nyeremény pedig egy igazán kellemes élmény. A játék részeként arra kérünk, hogy

Irány a KZS!

Iskolánk egészségügyi és divat-stílustervezői képzése vár minden tanulót. Gyertek hozzánk, ha egy szuper iskolában, egy nagyszerű csapat tagja akarsz lenni! Köszönet a videóért és a preziért Egervölgyi Lilla és Bíró Katalin kolléganőknek!

Egészségügyi szakképzés

Iskolánkban egészségügyi iskolarendszerű szakmai képzés is folyik nappali és esti tagozaton.

Könnyűipari szakképzés

Iskolánkban könnyűipari iskolarendszerű szakmai képzés is folyik esti tagozaton.

Pályaválasztási vásár 2010/2011 - Divatbemutató

Ötletes, sikeres divatbemutatóval vettünk részt a Pályaválasztási börzén az IH rendezvényközpontban 2010. október 26-27-én.

Feliratkozás RSS - Beiskolázás csatornájára