Egészségügy

Akikre büszkék vagyunk! - (ÁSZÉV 2020)

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium által meghirdetett, és a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal által megszervezett Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye döntőjében tanulóink az alábbi eredményeket érték el:
Egészségügyi ismeretek tantárgyból:

• 8. hely - Pál Blanka (12.a)
  • 13. hely - Rácz Viktória Fruzsina (12.a)

Képző- és iparművészeti ismeretek tantárgyból:

• 18. hely - Sárközi Fanni Zsóka (12.b)

Szívből gratulálunk!

Oklevélosztó ünnepség (2020)

Gratulálunk a sikeres szakmai vizsgát tett diákjainknak és kollégáinknak!
Köszönet a lelkiismeretes felkészítésért, a területi és iskolai oktatóknak!
Külön köszönet Veres-Szikszai Mónika és Boros Katalin Gyöngyi kolléganőinknek a megható ünnepségekért, a remek szervezésért és a képekért!

További jó egészséget, szakmai sikereket kívánunk diákjainknak!

A KZS mindig visszavár titeket!

Az OEV-en elért sikerünk (2020)

Az Országos Elsősegélynyújtási Verseny 3 online fordulóját teljesítve, a 8. helyezést elérve jutott a verseny döntőjébe a "MÉG EGY ESÉLY!" lelkes csapata.
Az országos döntőt, amely már szituációs feladatokból áll, 2020. szeptember 19-én rendezik meg Budapesten.

• A csapat tagjai: Gábor Réka, Nagy Kitti, Pilisi Viktória 11.b osztályos tanulók.
  • Felkészítő tanáruk: Rózsa Klára

Szívből gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk a döntőre!

Akikre büszkék vagyunk! - (ÁSZÉV 2020)

Az idei tanévben, az ágazati érettségi tantárgyakból rendezett országos (ÁSZÉV) verseny elődöntőjén 2 ágazatban, iskolánk 9 tanulója vett részt.
Az I. forduló eredményei alapján az országos döntőben képviselik iskolánkat:
Egészségügyi ismeretek tantárgyból:

• Pál Blanka - 12.a
  • Rácz Viktória Fruzsina - 12.a

Képző- és iparművészeti ismeretek tantárgyból:

• Sárközi Fanni Zsóka - 12.b

Szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk a döntőhöz!

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2020

Az ÁEEK által megrendezésre kerülő, gyakorló ápoló és ápoló szakos, végzős tanulók számára meghirdetett versenyen iskolánk 16 nappali és 3 esti tagozatos tanulója vett részt.

Gyakorló ápoló kategóriában a legjobb helyezést - 6. hely - Tóth Melinda 2/14/3.a osztályos tanuló érte el. Felkészítő tanára Barát Judit tanárnő volt.
Az idei évben, ebben a képzésben nem szervezik meg a döntőt.

Az ápoló szakos tanulók közül a döntőbe jutottak:

SZTE Junior Akadémia a KZS-ban

Mit tudsz készíteni, ha csak egy kis cukor, ecet, kakaópor, víz és ételszínezék van otthon? Segítünk: művért!
Finom biztosan nem lesz, de legalább jól össze lehet kenni vele mindent - ezt tudtuk meg a Magyar Imitációs Egyesület önkénteseitől a 2020. január 8-ai SZTE Junior Akadémiai Estek előadásán.

A 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyen elért sikerünk

A Magyar Vöröskereszt 2019. szeptember 14-én az Elsősegélynyújtás Világnapján szervezte meg 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyét Zalaegerszegen, melyen iskolánk csapata BRONZ minősítést szerzett.
A csapat tagjai voltak: Pap Viktória, Bab Patrik, Pál Blanka, Gábor Réka és Csaszny Eszter (az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola tanulója). Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

Országos Elsősegély-ismereti Versenyen (2019)

Büszkék vagyunk iskolánk csapatára, akik az Országos Elsősegély-ismereti Versenyen döntőjében IV. helyezést értek el.
A csapat tagjai voltak: Pál Blanka, Pap Viktória 11.a osztályos tanulók és Csaszny Eszter a SZTE Gyakorló Gimnázium tanulója.

Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

Feliratkozás RSS - Egészségügy csatornájára