ERASMUS+ 2017/18-as tanév

2017 februárjában ismételten sikeresen pályáztunk Erasmus+ mobilitásokra

A sikeres pályázat finanszírozásával a 2017/18-as tanévben 3 tanulónk Dániába, 6 tanulónk Finnországba és 3 tanulónk Németországba, valamint két szakoktatónk Dániába utazhat. A 2 egészségügyi szakképzős tanuló Dániában Aarhusban idősek otthonában, házi betegápolási gyakorlaton vesz részt és 1 tanuló óvodában tevékenykedik a négy hétig.

Pályázati felhívás divat- és stílustervező nappali szakképzésben tanulók részére

Iskolánk az ERASMUS+ program 2016. évi felhívására pályázatot nyújtott be mobilitási projekt megvalósítására, melyet támogatásra elfogadtak.
A pályázat lehetőséget nyújt 6 tanulónak arra, hogy 2018. január-ferbruár hónapokban 4 hét gyakorlatot töltsön Finnországban a Koulutuskuntayhtymä Tavastia (Tavastia Education Consortium) szakképző iskolában.

A finnországi gyakorlatra a 2017/2018-as tanévben 13. évfolyamos nappali divat- és stílustervező szakképzésben résztvevő tanulók jelentkezhetnek.

Erasmus+ pályázati kiírás Németországba - Mainhardtba

Lehetőség van 2018. február 18 - 2018. március 19-ig Németország egyik legszebb részén egy szociális gondozó intézményben gyakorlatot szerezni.

Erasmus híradó Franciaországból (2017)

Négy tanulónk, Juhász Orsolya, Király Renáta, Kókai Kata és Zámbó Dóra 2017. április 22. óta Franciaországban, Bretagneban tölti négy hetes szakmai gyakorlatát az Erasmus+ pályázatnak köszönhetően. Douarnenezben, egy tengerpari házban laknak, hárman ott is dolgoznak, egy tanuló a partneriskola kisvárosába, Poullan sur Merbe utazik minden nap gyakorlatra. Hétvégén érkeztünk ezért rögtön kirándulással kezdtük.

ERASMUS+ 2016/17-es tanév

2016. május végén kaptuk a jó hírt, hogy ismét nyert az Erasmus+ pályázatunk, immár 15 év óta minden évben.

Feliratkozás RSS - Erasmus+ csatornájára