Eredményeink

Az OEV-en elért sikerünk (2020)

Az Országos Elsősegélynyújtási Verseny 3 online fordulóját teljesítve, a 8. helyezést elérve jutott a verseny döntőjébe a "MÉG EGY ESÉLY!" lelkes csapata.
Az országos döntőt, amely már szituációs feladatokból áll, 2020. szeptember 19-én rendezik meg Budapesten.

• A csapat tagjai: Gábor Réka, Nagy Kitti, Pilisi Viktória 11.b osztályos tanulók.
  • Felkészítő tanáruk: Rózsa Klára

Szívből gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk a döntőre!

Akikre büszkék vagyunk! - (ÁSZÉV 2020)

Az idei tanévben, az ágazati érettségi tantárgyakból rendezett országos (ÁSZÉV) verseny elődöntőjén 2 ágazatban, iskolánk 9 tanulója vett részt.
Az I. forduló eredményei alapján az országos döntőben képviselik iskolánkat:
Egészségügyi ismeretek tantárgyból:

• Pál Blanka - 12.a
  • Rácz Viktória Fruzsina - 12.a

Képző- és iparművészeti ismeretek tantárgyból:

• Sárközi Fanni Zsóka - 12.b

Szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk a döntőhöz!

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2020

Az ÁEEK által megrendezésre kerülő, gyakorló ápoló és ápoló szakos, végzős tanulók számára meghirdetett versenyen iskolánk 16 nappali és 3 esti tagozatos tanulója vett részt.

Gyakorló ápoló kategóriában a legjobb helyezést - 6. hely - Tóth Melinda 2/14/3.a osztályos tanuló érte el. Felkészítő tanára Barát Judit tanárnő volt.
Az idei évben, ebben a képzésben nem szervezik meg a döntőt.

Az ápoló szakos tanulók közül a döntőbe jutottak:

A 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyen elért sikerünk

A Magyar Vöröskereszt 2019. szeptember 14-én az Elsősegélynyújtás Világnapján szervezte meg 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyét Zalaegerszegen, melyen iskolánk csapata BRONZ minősítést szerzett.
A csapat tagjai voltak: Pap Viktória, Bab Patrik, Pál Blanka, Gábor Réka és Csaszny Eszter (az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola tanulója). Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

Országos Elsősegély-ismereti Versenyen (2019)

Büszkék vagyunk iskolánk csapatára, akik az Országos Elsősegély-ismereti Versenyen döntőjében IV. helyezést értek el.
A csapat tagjai voltak: Pál Blanka, Pap Viktória 11.a osztályos tanulók és Csaszny Eszter a SZTE Gyakorló Gimnázium tanulója.

Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

8. helyezés az országos történelem versenyen

A Nemzeti Emlékezet Bizottsága és a Történelemoktatók Szakmai Egyesülete által 2018 októberében meghirdetett, "Sorsfordítás" névre keresztelt történelmi tanulmányi versenyen iskolánk tanulói nagyon eredményesen szerepeltek. Az országos döntőben a csapatok a második forduló során elkészített projektmunkát is bemutatták. A szakmai zsűri külön kiemelte csapatunk mind tartalmában, mind előadásmódjában színvonalas produkcióját, amely nem csupán az egyetemi szemináriumokon állta volna meg a helyét, de még a kutatói ismereteket is gazdagította.

Iskolánk négyfős csapatát Rácz Viktória, Pál Blanka, Pap Viktória és Pap Kristóf 11.a osztályos tanulók alkották. Felkészítő tanáruk Molnár Haroldné volt.

Büszkék vagyunk tanulóink sikerére!

SkillsHungary 2019 versenyen elért sikerünk

A SkillsHungary program keretében, 2019.03.12-13-án, Budapesten, a Hungexpo területén rendezték meg a 2020-as, Grazban tartandó EuroSkills (a szakmák Európa Bajnoksága) versenyek előválogatóját Ápolás és Gondozás szakmákban. A VI. SkillsHungary döntőjébe az országból összesen 8 fő jutott be. Köztük volt iskolánk 15. Ápoló szakos tanulója, Erdei Anett, aki társaival együtt angol nyelven adott számot szakmai tudásáról.

Az OSZTV-n elért sikereink (2019)

Az Ápoló szakképesítés-ráépülés megszerzésére irányuló, nappali illetve esti munkarendű iskolai rendszerű képzéseken résztvevő tanulók számára idén is megrendezték az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyt (OSZTV-t).
A versenyre összesen 133 tanuló regisztrált. Az elődöntő írásbeli feladatait iskolánkból 12 tanuló oldotta meg. Közülük 2 fő Vikorné Belovec Anett és Csapó Dóra jutottak be a 2019.04.04-én, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Honvédkórház Klinikai Demonstrációs Egységben tartott döntőbe, ahol szóbeli és gyakorlati feladatokat kellett megoldaniuk. Csapó Dóra 4., Vikorné Belovec Anett a 6. helyen végzett.

Feliratkozás RSS - Eredményeink csatornájára