Beszámoló

Édes anyanyelvünk - versenyeredmény

Az "Édes anyanyelvünk" verseny megyei fordulóján két 12.a osztályos tanulónk, Pintér Dzsenifer és Bárkai Noémi szép szerepléssel képviselte iskolánkat. Bárkai Noémi első helyezettként jutott a kárpát-medencei döntőbe.

Felkészítő tanáraik: Fűrész Csilla és Mikó Anna Júlia.

Akikre büszkék vagyunk! - (ÁSZÉV 2020)

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium által meghirdetett, és a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal által megszervezett Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye döntőjében tanulóink az alábbi eredményeket érték el:
Egészségügyi ismeretek tantárgyból:

• 8. hely - Pál Blanka (12.a)
  • 13. hely - Rácz Viktória Fruzsina (12.a)

Képző- és iparművészeti ismeretek tantárgyból:

• 18. hely - Sárközi Fanni Zsóka (12.b)

Szívből gratulálunk!

Akikre büszkék vagyunk! - (ÁSZÉV 2020)

Az idei tanévben, az ágazati érettségi tantárgyakból rendezett országos (ÁSZÉV) verseny elődöntőjén 2 ágazatban, iskolánk 9 tanulója vett részt.
Az I. forduló eredményei alapján az országos döntőben képviselik iskolánkat:
Egészségügyi ismeretek tantárgyból:

• Pál Blanka - 12.a
  • Rácz Viktória Fruzsina - 12.a

Képző- és iparművészeti ismeretek tantárgyból:

• Sárközi Fanni Zsóka - 12.b

Szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk a döntőhöz!

Részt vettünk a IV. Intenzív Aerobik Napon

A IV. Intenzív Aerobik Napon vettünk részt 2020. március 8-án, ahol a Kisgyerekek is lehetnek nagybetegek alapítvány támogatására gyűjtöttek a szervezők!
Iskolánk diákjai és tanárai közül többen segítségükkel támogatták a nap sikeres lebonyolítását.

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2020

Az ÁEEK által megrendezésre kerülő, gyakorló ápoló és ápoló szakos, végzős tanulók számára meghirdetett versenyen iskolánk 16 nappali és 3 esti tagozatos tanulója vett részt.

Gyakorló ápoló kategóriában a legjobb helyezést - 6. hely - Tóth Melinda 2/14/3.a osztályos tanuló érte el. Felkészítő tanára Barát Judit tanárnő volt.
Az idei évben, ebben a képzésben nem szervezik meg a döntőt.

Az ápoló szakos tanulók közül a döntőbe jutottak:

SZTE Junior Akadémia a KZS-ban

Mit tudsz készíteni, ha csak egy kis cukor, ecet, kakaópor, víz és ételszínezék van otthon? Segítünk: művért!
Finom biztosan nem lesz, de legalább jól össze lehet kenni vele mindent - ezt tudtuk meg a Magyar Imitációs Egyesület önkénteseitől a 2020. január 8-ai SZTE Junior Akadémiai Estek előadásán.

Országos Elsősegély-ismereti Versenyen (2019)

Büszkék vagyunk iskolánk csapatára, akik az Országos Elsősegély-ismereti Versenyen döntőjében IV. helyezést értek el.
A csapat tagjai voltak: Pál Blanka, Pap Viktória 11.a osztályos tanulók és Csaszny Eszter a SZTE Gyakorló Gimnázium tanulója.

Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

8. helyezés az országos történelem versenyen

A Nemzeti Emlékezet Bizottsága és a Történelemoktatók Szakmai Egyesülete által 2018 októberében meghirdetett, "Sorsfordítás" névre keresztelt történelmi tanulmányi versenyen iskolánk tanulói nagyon eredményesen szerepeltek. Az országos döntőben a csapatok a második forduló során elkészített projektmunkát is bemutatták. A szakmai zsűri külön kiemelte csapatunk mind tartalmában, mind előadásmódjában színvonalas produkcióját, amely nem csupán az egyetemi szemináriumokon állta volna meg a helyét, de még a kutatói ismereteket is gazdagította.

Iskolánk négyfős csapatát Rácz Viktória, Pál Blanka, Pap Viktória és Pap Kristóf 11.a osztályos tanulók alkották. Felkészítő tanáruk Molnár Haroldné volt.

Büszkék vagyunk tanulóink sikerére!

Feliratkozás RSS - Beszámoló csatornájára