KáZsé Egész Könnyű iskolaújság

A KáZsé Egész Könnyű iskolaújság a Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának lapja, mely évente három-öt alkalommal jelenik meg. Szerkesztői Mikó Anna Júlia tanárnő vezetésével nemcsak az iskola aktuális eseményeiről számolnak be, de Szeged város kulturális eseményeit is figyelemmel kísérik. A lapban művészinterjúk, sport, fesztiválokról, városi rendezvényekről szóló beszámolók, film-, könyv- és színikritikák, ajánlók éppúgy helyet kapnak, mint a divat és az egészségügyi témák. Iskolánk vegyes profiljából következően nemcsak egészségügyi és könnyűipari témákról esik szó, de azt is figyelembe vesszük, hogy az olvasóközönség korösszetétele is vegyes: a középiskolásokon túl a felnőtt szakképzős diákok, tanárok, szülők is olvassák az interneten is közzétett cikkeinket. Tehetséges rajzolóink és fotósaink segítségével a külsőségekre, a színvonalas megjelenésre is ügyelünk. Lapunk, mivel minden iskolai eseményt dokumentál, akár évkönyvként is olvasható.