Sorsfordítás 1945-62- Országos történelmi verseny

A magyarok történetének meghatározó időszakáról szóló országos történelmi versenyen szerepeltek sikeresen diákjaink és jutottak be a középdöntőbe.

A hagyományos paraszti társadalmat a kommunista diktatúra terrorral és tragikus következményekkel számolta fel Magyarországon 1945 és 1962 között. A Nemzeti Emlékezet Bizottsága az országgyűlés elnökének Dr. Kövér Lászlónak fővédnöksége alatt azzal a céllal szervezi meg a Sorsfordítás 1945-1962 című tanulmányi versenyt, hogy a magyar nép történetének ezt a meghatározó folyamatát jobban megismertesse a diákokkal.

Iskolánk négyfős csapatát Rácz Viktória, Pál Blanka, Pap Viktória és Pap Kristóf 11.a osztályos tanulók alkotják, akik sikeresen és szép eredménnyel jutottak be a középdöntőbe. Felkészítő tanáruk: Molnár Haroldné

Gratulálunk és további sikeres szereplést kívánunk!