5. helyezés a regionális történelem versenyen (2018)

A Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium 2017. szeptemberben középiskolai regionális történelem versenyt hirdetett "Az Anjou-kori Magyarország (1301-1387)" címmel. Az egyéni, 3 fordulós versenyen 9 megye középiskoláinak tanulói indulhattak. A versenybizottság döntése alapján szakgimnáziumi kategóriában a középdöntőben 9 legjobb eredményt elért versenyző jutott be a döntőbe, ahol egy írásbeli és szóbeli forduló alapján alakult ki a végeredmény.

Iskolánk tanulója, Bárkai Noémi 9.a osztályos tanuló egyedüli kilencedikesként a 3. legjobb írásbeli eredménnyel a szóbeli megmérettetés után szoros versenyben (2 ponttal lemaradva a dobogós helyről) az 5. helyen végzett. Felkészítő tanára Molnár Haroldné volt.

Gratulálunk a szép eredményhez!

2018. március 7.

emleklap_barkai_noemi_2018