Rajzpályázat "Kossuth Zsuzsanna - mi az üzeneted számunkra?" (2017)

2017 Kossuth Zsuzsanna éve. Ennek tiszteletére hirdeti meg az SZSZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája képzőművészeti pályázatát általános és középiskolások számára.

Kifestőt már mindenki fogott a kezébe, ugye? Mellékletként küldtünk nektek egyet. Kossuth Zsuzsanna figurája látható rajta. Kérlek nyomtasd ki neked tetsző méretben és vágd körbe! Ragaszd egy A4-es vagy A3-as méretű rajzlapra. Olvass Zsuzsanna életéről, és alkoss a figura köré olyan környezetet, amely szerinted illik hozzá. Gondolkodhatsz konkrét helyszínen, de választhatsz szimbolikus tartalmú hátteret is számára.

Használhatsz bármilyen technikát! Kérlek keretezd a képed és így juttasd el hozzánk április 07-ig! Értékes nyeremények várnak!

Iskolánk címe:
SZSZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája
6724 Szeged, Kodály tér 1.

Letölthető fájlok: