"Szeged, ahogyan mi látjuk" - Zárókiállítás (2016)

Elérkezett a zárókiállítás ideje - pályázati programunk lezárása. Diákjaink munkáit először iskolánk aulájában tekinthetik meg az érdeklődők, majd június 6-tól az anyag a Szeged Plázába költözik, hogy a szélesebb közönség is megismerhesse 13 divat- és stílustervező tanulónk kreativitását, tehetségét. Név szerint: Dovalovszki Dóra, Pesti Jázmin, Kátai Henrietta, Molnár Cintia, Kis Ibolya, Czető Ildikó, Ozsváth Enikő, Sárközi Tímea, Szigethy Natasa a 11.b osztályból, és Kauczki Fanni, Mánik Szilvia, Lázár Daniella és Vass Roxána a 10.b osztályból.

Felkészítő tanáraik: Egervölgyi Lilla szaktanár és pályázati koordinátor, Surján Kornélia textiltervező iparművész és Sinkó János festő- és grafikusművész.