"Szeged, ahogyan mi látjuk" - Kiállítás (2016)

A Nemzeti Tehetségprogram tehetséges fiataloknak biztosít fejlődési lehetőséget. Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által hirdetett pályázaton iskolánk egy 60 órás foglalkozássorozatra nyert támogatást. Ezen a pályázaton 13 diákunknak nyílik lehetősége, hogy szakmájukhoz kapcsolódó, de a tananyagon túlmutató tudást és gyakorlatot szerezzenek. A Szakmák éjszakája című országos rendezvénysorozaton mutattuk be először elkészült műveinket. A kiállítás anyaga az eddigi műhelymunka során született. A diákok feladata az volt, hogy Szeged városának jellegzetes vonásait megörökítsék, egyedi és sokszorosító grafikai eljárásokkal feldolgozzák. A további munka a mintatervezésről és nyomottmintás pólók készítéséről fog szólni. A végeredményt 2016. május 14-én, 18 órától, a Dugonics téren lehet majd megtekinteni, egy divatbemutató keretében. Szeretettel várjuk!