ERASMUS+ 2016/17-es tanév

2016. május végén kaptuk a jó hírt, hogy ismét nyert az Erasmus+ pályázatunk, immár 15 év óta minden évben.

A sikeres pályázat finanszírozásával a 2016/17-es tanévben is utazhatnak tanulóink Dániába, Finnországba és Franciaországba, valamint két szakoktatónk Dániába és két tanárunk Finnországba. A hat egészségügyi szakképzős tanuló Dániában Nykobing Falsterben és Aarhusban idősek otthonában, házi betegápolási gyakorlaton vesz részt, négy tanuló Franciaországban Poullan sur Merben bölcsődében tevékenykedik a négy hétig. Az egészségügyi szakoktatóink Aarhusba utaznak 10 napos tapasztalatcserére. Finnországban a divat-és stílustervezők közül négyen Hameenlinna nagy szakképző iskolájában töltenek négy hetes gyakorlatot.

Élményeikről, tapasztalataikról az iskola honlapján is beszámolnak majd!

• A dániai szakmai gyakorlat időpontja: 2016.10.24 - 11.18.
  • A finnországi tanári szakmai tanulmányút időpontja: 2017.03.06 - 03.15.

A hazaérkezett tanulók, tanárok beszámolója, lentebb letölthető.